Passat 3C 2.0 Automatik Vp 2008 Rks 7 muj

Çmimi: 6.900 €
Passat 3C 2.0 Automatik Vp 2008 Rks 7 muj

Detajet

Postuar
3 prill 19:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Passat 3C 2.0 Tdi Automatik Tiptronik Dsg Vp 2008 Fund Pa 1 Muj 2009 Rks 7 Muj Me Motor Golf 6 Posedon Klimatronik Funksional Gjama Me Rrym Pasqyre Me Rrym Dhe Nxemje Esp Abs Central Karrika Me Nxemje Dhe Memorie Tempomat Gjama Te Erresuar Fabrikisht Senzor Parkingu Para Dhe Mbrapa Servisin E Kryer Rrypin Dhomzor Ule Filtera 2 Qelsa 250xxx Km Te Garantuara Me Liber Servisi Gjendje Perfekte Pa Asnje Vrejtje Qmimi 6900€ Per Inf 044 540 333 Sameti