TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA SHATORA TAVOLINA DHE KARRIKA ME QERA

Detajet

Postuar
28 janar 2023 11:16
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc

Përshkrimi

JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE QDO KOH JENI TE MIR PRITUR NE NR 045587719 SHERBIM NE TER KOSOVEN TE SHPEJT TE SAKT ME QMIME TE VOLITSHME XHDO KOH 24/7


Shpallje te ngjashme