?BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7?

Çmimi: 4 €

Detajet

Postuar
29 gusht 2021 21:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
300
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
200 000 - 249 999

PĂ«rshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954


Shpallje te ngjashme