VW T4 Transporter

Çmimi: 4.150 €
VW T4 Transporter

Detajet

Postuar
9 shkurt 12:39
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Istog

Përshkrimi

Shitet T4 normal disel 2.4 viti 2000 .regjistrim deri tetor 2018 Me gjendje shum te mire motorr dhe karoseri. Serviset e krym Ule filtera seti rrypI boshpumpes dhe rryp dhemzor pump Uji dhe spaner Goma te Mira si Mungon asgje. Qmimi 4150 Po thojm e ku to kysmet! Boj edhe ndrim me T4 viti 2003 a 2004. me 1.9 tdi motor. Ndrrimi me marrveshje


Shpallje te ngjashme