PLLUMA

Çmimi: 220 €
PLLUMA

Detajet

Postuar
29 janar 2023 14:58
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Shiten pllumat gjimli dhe kuta jan te mir dhe te urt jan ne gjendje te mir shendetsore Jan 55 copa. qmimi me cop 5 euro copa komplet 220 euro


Shpallje te ngjashme