Iveco daily 35v11,2.8 me dogan v.2000

Çmimi: 4.850 €
Iveco daily 35v11,2.8 me dogan v.2000

Detajet

Postuar
29 janar 2022 23:51
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
Daily

Përshkrimi

Iveco eesht e impotuar nga zvicerra me dogan te paguar ne gjendje te mire teknike dhe optike
Matorrin 2.8 ,viti 2000,klm:256000,3 ulse


Shpallje te ngjashme