Shes kamioneten

Çmimi: 4.000 €
Shes kamioneten

Detajet

Postuar
10 janar 23:41
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Modeli
VW

Përshkrimi

Shes kamioneten ngjendje të rregullt bejme dhe ndrrime


Shpallje te ngjashme