TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA,KARRIKA,TAVOLINA ME QERA 045646222

Detajet

Postuar
5 mars 2023 06:35
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

-Tenda, Karrika ,Tavolina për dasma,ahengje si dhe per ndeja te ndryshme familjare -
-Tenda me dimenzione te ndryshme
-Karrika dhe tavolina rrumbullakta dhe katrore me mbulesa
-Karrika tifani dekoruese #SHANKERICA #
-Karrika pa mbulesa
Pjata
Kona dekorues me lule
-Tavolina e qiftit.
Tendat posedojn ndriqim te mbrendshëm si dhe të jashtëm për inf tel +383 45646222 +38345510869 -044314329 24h On


Shpallje te ngjashme