Native Instruments MASCHINE+ Standalone Production and Performance Instrument

Çmimi: 845 €
Native Instruments MASCHINE+ Standalone Production and Performance Instrument

Detajet

Postuar
13 nëntor 2023 22:44
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

PËRSHKRIM I PRODUKTIT:
Produkt krejt i ri, origjinal autentik, origjinal; Asnjëherë i përdorur, i pa rinovuar
E mbyllur në paketimin e saj origjinal
1 - 3 vjet garanci ndërkombëtare
Politika e kthimit 60 ditë
Vjen me aksesorë të plotë (Kutia origjinale e paketimit)
Absolutisht i ri (prodhuesi origjinal)

Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. Të gjitha pyetjet tuaja do të marrin përgjigje në detaje.

EMAIL KONTAKT:[email protected]

Numri Whatsapp: - + 1 (605) 453 7630