BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Çmimi: 3 €
BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Detajet

Postuar
14 nëntor 10:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

PĂ«rshkrimi

BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN) DHE ATO QE JAN NE REGULL NE TER KOSOVEN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP :
VALA +38344494555 IPKO +38348494555
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme