Banesa shitje ne Peje

Çmimi: 73.500 €
Banesa shitje ne Peje

Detajet

Postuar
15 mars 13:16
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Kuadratura
83m2 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne Lagjen Toskana (mbrapa Gjykates Themelore te Pejes)
Ndodhet ne nje pozite shume te mire me pamje shume te mire te qytetit.
Ka dy qasje te rruges: rruga Shpetim Bojku nga stacioni Policise// rruga Ymer Basha nga Delta market tek stacioni i autobusave.
Siperfaqe:83m2 (banim)
Terrazza :34m2 ( me pamje komplet te qytetit)
Dokumentazion te rregullt me leje poseduese
(menjeher kalohet tek pronari i ri)
Ngrohje me energji elektrike ( posedon oxhak)
Renditja e Baneses:
Korridori
Salloni dhe kuzhina
Banjo
Dhoma te fjetjes 2
Shpajz
Ballkona 2
Garazhde
Qmimi 73.500
Kontakt: 0039 3397415284
( WhatsApp /Viber)