MAN 19,403 4X4 ABROLL KIPPER EXTRA

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
18 maj 15:27
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

MAN 19.403 4X4 I SAPO ARDH NA ZVICRRA ME GJENDJE EXTRA TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE
POSEDON DOGAN TE PAGUAR
8 GOMA TE REJA
4X4 ME REDUKTOR
RETARDER
KLIM
PESHOREN MBRENA NE KAMION
ABS
ABROLL KIPPER
KAMIONI EDHE NE GJENDJE EXTRA TE MIR DHE I GAQSHEM PER QDO PROVE


Shpallje te ngjashme