Piaggio liberty

Çmimi: Me Marrveshje
Piaggio liberty

Detajet

Postuar
12 janar 17:24
Kategoria
Automjete > Motore (mbi 50 cc)
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Motorri osht n gjendje shum tmir
teknike dhe optike motorri osht me dogan
Ska nevoj as per ni investim per ma shum n viber
+38346130845


Shpallje te ngjashme