SHITET #Toka në Hajvali📍

Çmimi: 35.000 €
SHITET #Toka në Hajvali📍

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:28
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
1 m²

PĂ«rshkrimi

SHITET #Toka në Hajvali📍
▪️Çmimi: 35.000€💶ari
▪️e Destinuar per Ndertim te Larte (me koficient 28) ka 22 Ari, me dokumentacion te rregullt, me infratsrukture te kompletuar qasje në rrugë, ujësjellës, kanalizim si dhe lidhje me energji elektrike, perkthimi tek Noteri.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel đź“ž
044 924 900 + Viber +WhatsApp


Shpallje te ngjashme