Truall 107 Ari për #SHITJE në Bërnicë.

Çmimi: Me Marrveshje
Truall 107 Ari për #SHITJE në Bërnicë.

Detajet

Postuar
18 dhjetor 2023 09:56
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 107 Ari me lokacion në Bërnicë të Poshtme, Prishtinë, afër Restaurant Nazi.
Trualli ka infrastrukturë të plotë, qasje në rrugë, ujësjellës, kanalizim si dhe lidhje me energji elektrike.
Toka është e përshtatshme për ndërtim të ulët, kryesisht ndërtim të villave, e po ashtu ekziston edhe mundësia e ndarjes së truallit.
Trualli ka fletë poseduese dhe kontrata behet te Noteri.

ID e shpalljes: 6669

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Truall


Shpallje te ngjashme