Truall 6 Ari për #SHITJE në Hajvali.

Çmimi: 90.000 €
Truall 6 Ari për #SHITJE në Hajvali.

Detajet

Postuar
20 dhjetor 2023 12:42
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 6 Ari me lokacion në Hajvali, në rrugën \"Lam Canolli\", mbrapa kompleksit Diamond Rezidencë.
Trualli ka infrastrukturë të plotë, qasje në rrugë, ujësjellës, kanalizim si dhe lidhje me energji elektrike.
Toka është e përshtatshme për ndërtim të ulët, shtëpi individuale ose villa, si dhe është mundësia e ndarjes së truallit.
Trualli ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.
Çmimi për Ari është 15.000€.

ID e shpalljes: 6712

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Truall


Shpallje te ngjashme