?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Çmimi: Me Marrveshje
?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Detajet

Postuar
28 janar 17:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A8
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

AUTO-RONA (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
VIBER OSE WHATSAPP +38344942878
AUTO-VETURA (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️049942878

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme