BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

Çmimi: 9.500 €
BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

Detajet

Postuar
30 gusht 00:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
BMW
Modeli
Seri 5
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2014
Kilometrazha
300 000 - 349 999
Marshi
Automatik
Targa
Te huaja

Përshkrimi

BMW 520 F11 Touring 520d TwinPower Turbo
Vetura posedon
✅Viti 2014 modeli F11
✅Diesel 2.0
✅Senzor parkingi
✅184 HP
✅Aux, Bluetooth, radio, CD
✅Karriga me nxemje
✅Klimen elektronike
✅Comfort, Eco ,Sport
✅Automatik
✅Komanda ne timon
✅Timoni me nxmje
✅Hapja dhe mbyllja e bagazhit automatikisht permes çelësit te vetures
✅Start / Stop
✅Auto Stopn/Start ne trafik


✅5.7 qytet
✅4.9 kombinim .
✅4.5 rrug qelun


Shpallje te ngjashme