BMW E46 320i

Çmimi: 4.700 €
BMW E46 320i

Detajet

Postuar
15 maj 19:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
318
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shitet BMW E46
Viti 2003
Motorri: 318i, (Modeli 320) 146ps
Rks: 01.25
Km 320***
Nje pronar prej 00km
Vetura eshte ne gjendje perfekte si nga jasht dhe nga mbrenda, per marakli.
-Klimatronik
-Nxemje karrika
-Timon me pulla, dhe tempomat.
-Perde mbrapa
-Xhama te erresuar
-Fellne me goma te mira
-Te gjitha pjeset rezerve
-Pasqyre me palosje
-Drita te mjegulles.
Me te gjitha serviset ne rregull zingjiret e motorrit te nderruar per momentin 0 investime.
Mund ta kontrolloni ne cdo servis
Perkthimi: Brenda dites (hipotek denime 0)
Tel: 044785846
Pres bleres serioz.
Cmimi 4700€

MERCEDES BENZ CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X5 X6 audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 ford mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva renault laguna megane clio peugeot peugeot 206 peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA OPEL CORSA ASTRA VECTRA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML


Shpallje te ngjashme