❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Çmimi: 9.800 €
❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Detajet

Postuar
31 janar 2023 20:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
640
Viti i prodhimit
2020
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

Përshkrimi

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS
AUTO VETURA KOSOVE BLEJM TE GJITHA VETURAT QE JU NUK I PERDORNI APO KENI PER TI SHITUR MJAFTON TE NA KONTAKTONI NE VIBER OSE WHATS App 049300273 +38349300273 I BLEJM VETURAT PA DOGAN ME DOGAN ATO ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW OPEL BMW AUDI MERCEDES BMW ETJ GJINDEMI NE TER KOSOVEN QDO DIT JU MIRPRESIM OFERTEN


Shpallje te ngjashme