Mercedes automatic

Çmimi: 7.800 €
Mercedes automatic

Detajet

Postuar
24 dhjetor 15:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
B 200
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shes Mercedesin automatic b Clase viti prodhimit. 2007 Model 2008 asht shum i rujten pullat ne timon korrikat me nxemje fshisat automatic tempomat panoram me nji gjak Makina asht tip top Gumat e Reja te dimrit serviert te gjitha te krym ne emrin tem asht qe dy vite e kam makinen mundi ta qoni ta verifikoni Ku te Doni Kilometer orgjinale 209 mij me liber. Servis qmimi 7800 ero baj edhe ndrrim me ndonje vetur. Golf 7 ose 6 dhe shtoj pare me. Bandash. Orgjinal te mercedesit


Shpallje te ngjashme