Renault Laguna 2.0 16V

Çmimi: 2.500 €
Renault Laguna 2.0 16V

Detajet

Postuar
24 prill 2021 13:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Renault
Modeli
Laguna
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shes renault laguna 2.0 16v 124kw 160 ps automatik shum i rujten mrena si dhe jasht.
Gomat veres si dhe dimrit.Vetura ka sistemin keyles qdo sen automatike ndezje me start/stop
Duke afruar vetures ben hapje automatike
Mbas largimit mbyllje automatike.Regjistrim deri gusht ne emrin tim personal.


Shpallje te ngjashme