canta punime dore (handmade)

Çmimi: 1 €
canta punime dore (handmade)

Detajet

Postuar
11 shkurt 20:14
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër

Përshkrimi

shumellojshmeri punimesh dore.canta modele dhe kombinime te ndryshme ngjyrat ,te gjitha te realizuara me pune dore (handmade.)per me shume mund te na ndiqni ne instagram. handmade.elv


Shpallje te ngjashme