Volvo XC60 2.4D Automatike - 2010

Çmimi: 10.700 €
Volvo XC60 2.4D Automatike - 2010

Detajet

Postuar
8 shtator 2023 15:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Shkodrës > Shkodër
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
Volvo
Modeli
XC 60

Përshkrimi

Shitet Volvo XC60 viti 2010
Motorr 2.4 nafte, euro 5
Kambio automatike me 6 marshe
210.000 km origjinale, me te drejte kontrolli
Ngjyra e bardhe perle, pa asnje gervishtje
Disqe 17’ me goma 90% te reja
Sensore parkimi, drita xenon & full led
Klima dixhitale me dy zona
Cruise control
Makina eshte shume e mbajtur dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim
Vaj, filtra dhe ferrota te sapo nderruara
2 çelesa
Makina eshte e sapoardhur nga jashte me dogane te paguar
Cmimi i diskutueshem
Me nderrim ka cmim tjeter


Shpallje te ngjashme