Vile me qera me pamje nga deti

Çmimi: 1.250 €
Vile me qera me pamje nga deti

Detajet

Postuar
18 shtator 15:56
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Vlorë
Kuadratura
120 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Vile me qera me pamje nga deti.Vile me qera me pamje nga deti ne zonen me relaksuese dhe te bukur te qytetit te Vlores, ndodhet ne nje koder ne nje lagje te qete.Vila ka 2 dhoma gjumi te medha, sallon me kuzhine, te gjitha mobiljet e reja, kend perfekt per tu relaksuar, gjithashtu ka dy dhoma private. vend parkim.