Kompjutera
Graçanicë

Kompjutera në shitje në Graçanicë

 • 2 foto
  HP OMEN 15-dc0051nr (Intel i7-8750H, 16GB RAM, 1TB HDD + 256GB SSD, GTX 1060 6GB)
  Kompjutera

  HP OMEN 15-dc0051nr (Intel i7-8750H, 16GB RAM, 1TB HDD + 256GB SSD, GTX 1060 6GB)

  HP OMEN 15-dc0051nr (Intel i7-8750H, 16GB RAM, 1TB HDD + 256GB SSD, GTX 1060 6GB) Për shitje me o

  Graçanicë 20 qershor 18:19
  700 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro TOUCH BAR 2.2GHz Gjashtë Core i7 16GB 256GB GREY
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro TOUCH BAR 2.2GHz Gjashtë Core i7 16GB 256GB GREY

  Apple MacBook Pro TOUCH BAR 2.2GHz Gjashtë Core i7 16GB 256GB GREY Për shitje me ofertë zbritje 5

  Graçanicë 20 qershor 18:07
  600 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro 15 "Laptop me Touchbar dhe Touch ID, 256GB - MPTR2LL / A - (Ju
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15 "Laptop me Touchbar dhe Touch ID, 256GB - MPTR2LL / A - (Ju

  Apple MacBook Pro 15 "Laptop me Touchbar dhe Touch ID, 256GB - MPTR2LL / A - (Ju Për shitje me of

  Graçanicë 20 qershor 13:32
  900 €
 • 2 foto
  Lenovo Yoga 920 Star Wars Edition Speciale 13.9 "4K i7-8550U 512GB SSD 16GB RAM
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 920 Star Wars Edition Speciale 13.9 "4K i7-8550U 512GB SSD 16GB RAM

  Lenovo Yoga 920 Star Wars Edition Speciale 13.9 "4K i7-8550U 512GB SSD 16GB RAM Për shitje me o

  Graçanicë 20 qershor 13:13
  780 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4GB 128GB SSD Laptopë
  Kompjutera

  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4GB 128GB SSD Laptopë

  Apple MacBook Air 13.3 "Intel Core i7-2557 1.7GHz 4GB 128GB SSD Laptopë Për shitje me ofertë zbri

  Graçanicë 20 qershor 13:09
  700 €
 • 2 foto
  Lenovo Yoga 920 Star Wars Edition Speciale 13.9 "4K i7-8550U 512GB SSD 16GB RAM
  Kompjutera

  Lenovo Yoga 920 Star Wars Edition Speciale 13.9 "4K i7-8550U 512GB SSD 16GB RAM

  Lenovo Yoga 920 Star Wars Edition Speciale 13.9 "4K i7-8550U 512GB SSD 16GB RAM Për shitje me ofe

  Graçanicë 4 qershor 13:17
  800 €
 • 1 foto
  Macbook-Pro-2016-W-touchbar-2TB-16GB-2-9Ghz-i7-Apple-Care-Dhjetor
  Kompjutera

  Macbook-Pro-2016-W-touchbar-2TB-16GB-2-9Ghz-i7-Apple-Care-Dhjetor

  Macbook-Pro-2016-W-touchbar-2TB-16GB-2-9Ghz-i7-Apple-Care-Dhjetor-2019 Për shitje me ofertë zbrit

  Graçanicë 4 prill 14:03
  800 €
 • 2 foto
  ASUS ROG Strix GL702VI 17 "i7-7700HQ 32GB SSD 512GB SSD 1TB HDD GTX 1080 120hz
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL702VI 17 "i7-7700HQ 32GB SSD 512GB SSD 1TB HDD GTX 1080 120hz

  ASUS ROG Strix GL702VI 17 "i7-7700HQ 32GB SSD 512GB SSD 1TB HDD GTX 1080 120hz

  Graçanicë 28 mars 01:04
  400 €
 • 2 foto
  MSI GS Series Vjedhje Pro 15.6 "- Intel Core i7 16GB Memory NVIDIA GeForce GTX 1060
  Kompjutera

  MSI GS Series Vjedhje Pro 15.6 "- Intel Core i7 16GB Memory NVIDIA GeForce GTX 1060

  MSI GS Series Vjedhje Pro 15.6 "- Intel Core i7 16GB Memory NVIDIA GeForce GTX 1060

  Graçanicë 28 mars 01:02
  500 €
 • 5 foto
   Apple MacBook Pro 15 with Touch Bar and Retina Display
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15 with Touch Bar and Retina Display

  - Markë e Re, Original Authentic, Produkti Genuine; Asnjëherë e përdorur, jo e rinovuar - Mbyllur n

  Graçanicë 6 shkurt 19:40
  700 €
 • 1 foto
  Apple MacBook Pro 15.4 "- me prekje (1TB SSD, Intel Core i7, 3.10GHz, 16GBm)
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15.4 "- me prekje (1TB SSD, Intel Core i7, 3.10GHz, 16GBm)

  Apple MacBook Pro 15.4 "- me prekje (1TB SSD, Intel Core i7, 3.10GHz, 16GBm) Për shitje me ofer

  Graçanicë 3 janar 20:47
  800 €
 • 1 foto
  Apple 15" MacBook Pro Retina Touch Bar i7 16GB
  Kompjutera

  Apple 15" MacBook Pro Retina Touch Bar i7 16GB

  Apple 15" MacBook Pro Retina Touch Bar i7 16GB RAM 512GB SSD MPTT2LL/A MPTV2LL/A For sales with 50%

  Graçanicë 3 janar 20:41
  700 €
 • 2 foto
  Lenovo Y50-70-i7-16GB RAM-1TB-Windows 10 2017 Special Edition
  Kompjutera

  Lenovo Y50-70-i7-16GB RAM-1TB-Windows 10 2017 Special Edition

  Lenovo Y50-70-i7-16GB RAM-1TB-Windows 10 2017 Special Edition Për shitje me ofertë zbritje 50% OF

  Graçanicë 31 tetor 15:44
  800 €
 • 2 foto
  Apple MacBook Pro 15" Retina 2.5ghz I7 16gb RAM 512gb SSD w/BOX
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 15" Retina 2.5ghz I7 16gb RAM 512gb SSD w/BOX

  Identifikuesit e Produkteve Prodhuesi Apple Familja e Produktit MacBook Pro Modeli ID MacBookPro1

  Graçanicë 11 korrik 20:40
  600 €
 • 1 foto
  Asus ROG G75VW, 255 gb SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash +1 (518) 6597304
  Kompjutera

  Asus ROG G75VW, 255 gb SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash +1 (518) 6597304

  Asus ROG G75VW, 255GB SSD, Intel Core i7, Laptop lojrash           Për përgjigje të shpejtë dhe shp

  Graçanicë 17 maj 21:37
  570 €
 • 2 foto
  ASUS ROG Strix GL502VM Laptop për lojëra GTX1060 Intel Core I7 7th gen 12GB RAM
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL502VM Laptop për lojëra GTX1060 Intel Core I7 7th gen 12GB RAM

  ASUS ROG Strix GL502VM Laptop për lojëra GTX1060 Intel Core I7 7th gen 12GB RAM Për shitje me ofert

  Graçanicë 26 prill 14:00
  597 €
 • 4 foto
  100% Marka origjinale e re MSI 17.3-inç GS70 Intel Core i7 4710HQ
  Kompjutera

  100% Marka origjinale e re MSI 17.3-inç GS70 Intel Core i7 4710HQ

  Të gjitha prodhimet janë origjinale të reja të vulosura në kutinë e prodhuesit, me garanci ndërkombë

  Graçanicë 10 janar 14:04
  400 €
 • 6 foto
  Apple ipad pro
  Kompjutera

  Apple ipad pro

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:12
  170 €
 • 7 foto
  Apple ipad air
  Kompjutera

  Apple ipad air

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:09
  150 €
 • 6 foto
  NEW ASUS 15.6" i5-4200U 500GB DDR3 4GB 8X DVD DL WIN8 64bit X550LA-SI50402W
  Kompjutera

  NEW ASUS 15.6" i5-4200U 500GB DDR3 4GB 8X DVD DL WIN8 64bit X550LA-SI50402W

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:06
  900 €
 • 6 foto
  Apple macbook pro
  Kompjutera

  Apple macbook pro

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 02:01
  700 €
 • 6 foto
  Apple macbook air
  Kompjutera

  Apple macbook air

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:57
  800 €
 • 4 foto
  Apple imac
  Kompjutera

  Apple imac

  Krejt e re në kuti vjen me një garanci 1 vjeçare dhe 30 ditë politikë të kthimit Xmas promo blej

  Graçanicë 13 dhjetor 01:54
  1.000 €
 • 2 foto
  ASUS ROG Strix GL553VD 15.6 "Laptop lojrash GTX1050 4GB Intel Core i7-7700HQ
  Kompjutera

  ASUS ROG Strix GL553VD 15.6 "Laptop lojrash GTX1050 4GB Intel Core i7-7700HQ

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected]

  Graçanicë 19 nëntor 20:38
  600 €
 • 2 foto
  brand new apple macbook pro
  Kompjutera

  brand new apple macbook pro

  Skype::: Abdallah.Mimen Viber chat : + 44 7477 727940 WhatsApp chat: + 15185585856

  Graçanicë 9 shtator 19:50
  1.500 €
 • 2 foto
  MacBook Pro 15 in. with Touch Bar 2.7ghz 16gb RAM 512gb SSD Late 2016
  Kompjutera

  MacBook Pro 15 in. with Touch Bar 2.7ghz 16gb RAM 512gb SSD Late 2016

  New Offer Promotion Availabe Here. BUY 2 GET 1 FREE FREE SHIPPING WORLDWIDE 100% GENUIN

  Graçanicë 16 gusht 02:30
  450 €