Vetura

Pontiac | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet gillera 150cc
  Vetura

  Shitet gillera 150cc

  Shitet motorri giller 150cc i modifikuar Çmimi. Me marrveshje Ngjyra momentale e zez

  Vushtrri 23 shtator 22:11
  1 €
 • 6 foto
  Makine Antike
  Vetura

  Makine Antike

  Gjendje perfekte Makins vjen ne shqiperi per 3 jave Milje origjinale Ne cmim perfshihet dhe dogana e

  Tiranë 5 shtator 04:47
  19.000 €
 • 2 foto
  Pontiac Trans Am -98
  Vetura

  Pontiac Trans Am -98

  shitet vetura poniac ne gjendje perfekte dhezjen elektronike prej largti me komand muzik full etj 0

  Pejë 16 janar 18:27
  15.000 €
 • 11 foto
  Pontiac GT-3.5 Benzin+Gaz Sekuencial-FULL-AUTOMAT
  Vetura

  Pontiac GT-3.5 Benzin+Gaz Sekuencial-FULL-AUTOMAT

  Pontiac GT-3.5 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit 2005 me 70.000 milje , FULL OPTIONS , kamio

  Tiranë 4 janar 13:57
  3.500 €