Vetura

Ferrari | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Naftë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Shes Golf 3 shum i rujtun
  Vetura

  Shes Golf 3 shum i rujtun

  Shes golf 3 o shum i rujtun siq shihet edhe ne foto Esht 1.9 TDI viti i prodhimit 1996 Bejm ndrr

  Gllogoc 4 shtator 10:24
  2.200 €
 • 2 foto
  Vetura shitet
  Vetura

  Vetura shitet

  Vetura esht e aksidentuar mirpo ne motorr o super

  Skënderaj 15 gusht 11:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  citroen c4 1.6 dizel rks
  Vetura

  citroen c4 1.6 dizel rks

  citroen c4 1.6 hdi viti 2005 rks ne gjendje shume te mir klim funksionale senzor parkimi para pas s

  Vushtrri 8 qershor 11:33
  3.800 €
 • 2 foto
  Ndrrim i mundshem
  Vetura

  Ndrrim i mundshem

  Shitet ose ndrrohet gjipi honday 4x4 2002 2.9 dizel ngjendje shum tmir boj ndrrim me kerr tvogel rks

  Deqan 7 qershor 22:37
  3.500 €