Vetura

VW Volkswagen | Fox | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Fox

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet vetura VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05
  Vetura

  Shitet vetura VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

  Shitet vetura VW Fox1.4 Diesel ne gjendje shume te mir si ne motorr ashtu edhe karoseri,vetura i ka

  Prishtinë Sot, 15:27
  3.800 €
 • 7 foto
  VW FOX 2008
  Vetura

  VW FOX 2008

  VW FOX 1.2 BENZIN 2008 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE RKS DERI 30.11.2019 044 353 278

  Ferizaj Sot, 10:47
  3.900 €
 • 4 foto
  Volkswagen fox
  Vetura

  Volkswagen fox

  Volkswagen fox viti 2007 2 dyer me kondicioner e ardhur nga gjermania me dogane te prere per me shu

  Durrës Dje, 17:07
  1.750 €
 • 8 foto
  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007
  Vetura

  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007

  VW FOX 1.2Benzin,manual , viti i prodhimit 2007 , te kaluara 134.500 km -Vetura posedon : - Klimatr

  Prishtinë 25 nëntor 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet volkswagen Foks city Van tdi 1.4
  Vetura

  Shitet volkswagen Foks city Van tdi 1.4

  Shitet motorr dizell 1.4 me 10200 te kalume me dogan dhe homologim esht per dy veta

  Pejë 7 nëntor 10:45
  2.800 €
 • 7 foto
  Shitet Fox
  Vetura

  Shitet Fox

  Shitet Volkswagen Fox 2006 manual . 1.4 benzine Gaz impjant lovado . Shume ekonomike . Sherbimet e b

  Tiranë 19 tetor 15:05
  2.500 €
 • 5 foto
  VW FOX - 1.4 TDI
  Vetura

  VW FOX - 1.4 TDI

  Shitet vetura VW Fox - 1.4 TDI, Viti i Prodhimit 2009, Ngjyrë e Zezë, 4 Goma të Reja, Xhama Elektron

  Mitrovicë 24 shtator 14:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw volkswagen Fox
  Vetura

  Vw volkswagen Fox

  Vw volkswagen Fox Viti 2009 me motor 1.0 Benzin ne gjendje shume te mire me dogane te paguar jam i g

  Tiranë 21 shtator 09:18
  3.400 €
 • 0 foto
  VW FOX 1.2 BENZIN ME KLIM ME 112 MI KM VITI 2010
  Vetura

  VW FOX 1.2 BENZIN ME KLIM ME 112 MI KM VITI 2010

  Opcionet viti 2010 1.2 benzin 112 mi km me liber servisi regjistrimi pare ne Kosov para ni muaji ne

  Prishtinë 19 shtator 13:21
  4.300 €
 • 11 foto
  Okazion Volkswagen Fox
  Vetura

  Okazion Volkswagen Fox

  Shitet volkswagen fox 1.1 benzine gaz shume ekonomik per konsum te perditshem dhe udhetime te gjata,

  Elbasan 17 shtator 16:31
  1.600 €
 • 2 foto
  vw fox
  Vetura

  vw fox

  vw fox

  Prishtinë 14 shtator 20:55
  3.700 €
 • 11 foto
  VW Polo -Fox 1.2 benzim 167.000 km me garancion
  Vetura

  VW Polo -Fox 1.2 benzim 167.000 km me garancion

  Ngjendje perfekte Viti 10/2006 167.000 km Me garancion 1 pronar prej fabrikes 2 qelsa Liber servisi

  Lipjan 1 shtator 22:18
  2.777 €
 • 7 foto
  Golf Fox okazion
  Vetura

  Golf Fox okazion

  Shitet Volkswagen fox Viti 2005 1.2 Benzine Shum ekonomike me te gjitha dekomentat dhe sheprbime t

  Durrës 29 gusht 12:25
  2.300 €
 • 0 foto
  volfswagen
  Vetura

  volfswagen

  shitet me letra der ne mars 2020

  Tiranë 27 gusht 21:57
  2.700 €
 • 5 foto
  Wolkswagen Fox Okazion
  Vetura

  Wolkswagen Fox Okazion

  Shitet Wolkswagen Fox Okazion .Viti 2005 Motorr 1.2 benzin shum ekonomike letrat deri ne janar mak

  Durrës 27 gusht 14:04
  2.300 €
 • 11 foto
  VW Fox benzin
  Vetura

  VW Fox benzin

  Shitet makina ne gjendje perfekte , e ardhur nga gjermania , me dogane te paguar . Vetem wats\'app

  Durrës 25 gusht 19:01
  2.500 €
 • 7 foto
  Shitet Wolksvagen Fox 1.2
  Vetura

  Shitet Wolksvagen Fox 1.2

  Shitet Wolksvagen Fox 1.2 benzin regjistrim deri mujin 11 ngjendje shum te rregullt un jam i vetmi

  Prishtinë 23 gusht 20:22
  2.650 €
 • 10 foto
  Fox 1.4 TDI pa doganë
  Vetura

  Fox 1.4 TDI pa doganë

  Fox 1.4 TDI Klima ac Servo Mbyllje qendrore Dvd Navigacion Fellne 17 coll Servisat i ka te kryer r

  Prishtinë 21 gusht 09:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW VOX 1.4 TDI, I REXHISTRUAR, viti 2009
  Vetura

  VW VOX 1.4 TDI, I REXHISTRUAR, viti 2009

  VW VOX 1.4 TDI, I REXHISTRUAR Vetura esht shum be gjendje te mir dhe te rujtun, me te gjitha servise

  Mitrovicë 14 gusht 09:54
  5.500 €
 • 9 foto
  Wolzvagen fox
  Vetura

  Wolzvagen fox

  Une I shes 3 makina me cmim oferte kan ardhur nga gjermania te blere me transport me dogan dhe jane

  Durrës 10 gusht 10:56
  3.300 €
 • 7 foto
  Shitet VW fox
  Vetura

  Shitet VW fox

  Makina asht ne gjendjen te rregullt ,ipa doganuar i sa Po ardhur nga gjermonia nuk bajm ndrrime

  Suharekë 5 gusht 19:30
  2.200 €
 • 2 foto
  VW FOX - 1.4 TDI - 2009
  Vetura

  VW FOX - 1.4 TDI - 2009

  VW FOX - 1.4 TDI - 2009 Shitet vetura VW Fox, Viti i Prodhimit 2009, 1.4 TDI, vetura posedon centra

  Mitrovicë 3 gusht 19:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Fox 1,2benzine 2006 pa dogane EURO 4
  Vetura

  Vw Fox 1,2benzine 2006 pa dogane EURO 4

  Volkswagen Fox motorr 1,2 benzine me 3 pistona,EURO 4,viti2006,shume ekonomike,tek dere,sedilje me

  Pogradec 30 korrik 22:43
  1.600 €
 • 5 foto
  Shitet volkswagen Fox 2005
  Vetura

  Shitet volkswagen Fox 2005

  Shitet volkswagen Fox 2005 1.4 benzin. Kamio Manuale ,kondicioner klima,3 dyer, vaj filtra te sapo n

  Tiranë 30 korrik 15:42
  1.700 €
 • 11 foto
  VW Fox 1.2 Benzin -2010
  Vetura

  VW Fox 1.2 Benzin -2010

  Shes VW Fox 1.2 Benzin , Viti i prodhimit 29.10.2010 , Ngjyr e zez metalike , 110.000 Km te kaluara

  Ferizaj 22 korrik 18:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW FOX, 1.2, viti 2007, ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW FOX, 1.2, viti 2007, ne gjendje perfekte

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga karroserija, trapat, motorri, ashtu edhe nga enterieri

  Pejë 20 korrik 19:25
  3.500 €
 • 5 foto
  Shes WV Fox 2006 pa dogane 1.2 benzine
  Vetura

  Shes WV Fox 2006 pa dogane 1.2 benzine

  Shes nji wv fox i porsa ardhur nga Zvicera makina eshte ne gjendje shum te mire dhe çmimi eshte i ar

  Pogradec 18 korrik 17:24
  1.600 €
 • 8 foto
  VW Fox 1.2 16v I sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  VW Fox 1.2 16v I sapo ardhur nga Gjermania

  VW Fox 1.2 16v I sapo ardhur nga Gjermania Kilometëra të kaluara 201.000, Viti i prodhimit 2007, Nd

  Prishtinë 15 korrik 15:56
  1.050 €
 • 11 foto
  VW Fox -06
  Vetura

  VW Fox -06

  shes fox 1.2 benzin viti 2006 ne gjendje shum te mir me goma te reja regjistrim deri ne shtator serv

  Lipjan 11 korrik 08:55
  3.350 €
 • 8 foto
  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania Kilometëra të kaluara 201.000, Viti i prodhimit 2007, N

  Mitrovicë 10 korrik 15:37
  1.150 €
 • 1 foto
  Wolsfagen fox
  Vetura

  Wolsfagen fox

  Fox 1.4 diesel viber +37744884175

  Gjilan 9 korrik 22:53
  2.600 €
 • 3 foto
  Fox
  Vetura

  Fox

  Shitet fox ne gjendje te mir 1.2 Benzin

  Mitrovicë 1 korrik 18:22
  2.380 €
 • 2 foto
  Shitet vetura në gjendie te mir
  Vetura

  Shitet vetura në gjendie te mir

  Shitet vetura VW FOX Benxin 1.4 me Regjistrim 1vit ka klim gjamat me rrym senzor parkingu gomat e r

  Klinë 1 korrik 11:39
  3.200 €
 • 3 foto
  Shes vw Fox 1.2 Benzin 2009 pa dogan
  Vetura

  Shes vw Fox 1.2 Benzin 2009 pa dogan

  Shes vw Fox 1.2 Benzin viti I prodhimit 2009 , me liber te servisit I ardhur nga zvicerra 213 Km

  Gjilan 19 qershor 07:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vw fox 2006 10 muj regjistrim
  Vetura

  Shitet vw fox 2006 10 muj regjistrim

  Shitet foxi gjendje prefekte 10 muj regjistrim serviset e kryera vetur familjare ekonomike 4 litra

  Vushtrri 18 qershor 18:41
  2.900 €
 • 5 foto
  Volkswagen Fox 1,4 Nafte Viti 2006
  Vetura

  Volkswagen Fox 1,4 Nafte Viti 2006

  Shitet Volkswagen Fox motorr 1,4 Nafte me turbo (TDI) prodhim i Vitit 2006. Makina eshte e importua

  Durrës 17 qershor 20:18
  1.700 €
 • 8 foto
  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania

  VW Fox 1.2 16 v I sapo ardhur nga Gjermania Kilometëra të kaluara 201.000, Viti i prodhimit 2007, N

  Mitrovicë 16 qershor 17:12
  1.250 €
 • 3 foto
  Fox
  Vetura

  Fox

  Shes fox ne gjendje shum te mir Regjistrim deri janar 1.2 benzin

  Mitrovicë 9 qershor 02:46
  2.650 €
 • 1 foto
  Shitet - VW FOX, 2009
  Vetura

  Shitet - VW FOX, 2009

  Shitet vetura VW Fox, viti i prodhimit 2009, vetura eshte ne gjendje te rregullt, 1.4 Diesel, 4 goma

  Mitrovicë 7 qershor 11:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Pa dogan 2010 Fox 1.4 TDI Euro 4
  Vetura

  Pa dogan 2010 Fox 1.4 TDI Euro 4

  Shes VW wolkswagen Fox 2010 tes Pa dogan. Euro 4 Prodhuesi;wolkswagen Modeli; Fox Viti i prodhimit

  Prizren 1 qershor 14:29
  3.400 €
 • 3 foto
  Durres
  Vetura

  Durres

  Wolksvagen Fox 1.4 nafte . Makina e sa po ardhur nga gjermania.Me dogan te paguar vetem per tu targ

  Durrës 28 maj 18:30
  1.700 €
 • 4 foto
  OKAZION WV FOX1.2 benzin
  Vetura

  OKAZION WV FOX1.2 benzin

  Shitet me cmim okazion wv fox viti2005 1.2 benzin shitet per arsye mosperdorimi ka nevoj per sherbim

  Tiranë 26 maj 12:09
  1.500 €
 • 4 foto
   Veture FOX 2008
  Vetura

  Veture FOX 2008

  Shitet vetura VW Fox1.4 Diesel ne gjendje shum të mirë.

  Prishtinë 15 maj 12:46
  3.700 €
 • 1 foto
  Shes vw fox 1.4 TDI Vp 09 rks8 muj
  Vetura

  Shes vw fox 1.4 TDI Vp 09 rks8 muj

  Shes VW fox 1.4 TDI Vp 12.11.2009 Rks 8 muj ne gjendje shum te mir Clim centrall ABS ajr bek gjamat

  Prishtinë 28 prill 18:55
  4.200 €
 • 5 foto
  shitet vw fox 1.2 b . 2006 rks 10 muj gjendje pref
  Vetura

  shitet vw fox 1.2 b . 2006 rks 10 muj gjendje pref

  shitet foxi vw . gjendje teper tmir nuk ka nevoj as 1 investim vetura osht teper e pastert si jasht

  Vushtrri 15 prill 19:18
  2.900 €
 • 3 foto
  Shes 4 fellne me guma shum tmira
  Vetura

  Shes 4 fellne me guma shum tmira

  Shes 4 fellne 13 me 4 guma shum te mira 2 guma trapit par 165 70 13 m+s dhe dy te trapit te mramt 17

  Prishtinë 12 prill 16:38
  30 €
 • 10 foto
  VW Fox
  Vetura

  VW Fox

  Shes veturen vw fox ne gjendje shum te mir teknike dhe optike . I ardhun nga Zvicra I regjistruar R

  Prishtinë 8 prill 20:22
  4.000 €
 • 4 foto
  Autovetrue
  Vetura

  Autovetrue

  Vw Fox 1.4 benzine Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 3 prill 22:34
  2.500 €
 • 8 foto
   Vorlagen Fox Naft
  Vetura

  Vorlagen Fox Naft

  Shes Volkswagen polo fox dora e par. Me pak Kilometra dhe gjitha Serviset ika te Regullta dhe me D

  Prizren 3 prill 19:34
  4.390 €
 • 4 foto
  Shitet VW Vokswagen fox 1.4 TDI
  Vetura

  Shitet VW Vokswagen fox 1.4 TDI

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt pa dogan i sapo ardhur vetura eshte 1.4 TDI(DI) me tkuqe eshte

  Pejë 3 prill 16:06
  2.500 €