Vetura

VW Volkswagen | Karmann Ghia | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Volkswagen Karmann Ghia
  Vetura

  Volkswagen Karmann Ghia

  Makina eshte ne Peje per me shume informata mund te me kontaktoni ne telefon

  Tiranë 2 shtator 09:38
  18.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Karmann Ghia
  Vetura

  Volkswagen Karmann Ghia

  Shes volkswagen karmann ghia te vitit 1970 Ne gjendje perfekte Motori boxer 1600cc 51 PS 100% orgjin

  Tiranë 1 prill 20:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Volkswagen Karmann Ghia
  Vetura

  Volkswagen Karmann Ghia

  Shes Volkswagen karmann ghia te vitit 1970 Ne gjendje perfekte Motori boxer 1600cc 51 PS 100% orgji

  Pejë 31 mars 23:58
  Me Marrveshje