Vetura

VW Volkswagen | Routan | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shiten 4 goma 235/65 R17
  Vetura

  Shiten 4 goma 235/65 R17

  Shiten 4 goma te perdorura me qmim te volitshem 45 euro copa nr kontaktues +383 44 231 156

  Prishtinë 4 nëntor 18:21
  45 €
 • 9 foto
  Volsvagen Routan 3.7 Benzine+Gas Citi 2011 Automat
  Vetura

  Volsvagen Routan 3.7 Benzine+Gas Citi 2011 Automat

  SHITET VOLSVAGEN ROUTAN MOTORR 3.7 BENZINE+GAS VITI 2011 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA 6+1 VENDE SUPER EKON

  Tiranë 2 tetor 21:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VOLSVAGEN ROUTAN 3.7 BENZINE+GAS VITI 2011 AUTOM
  Vetura

  VOLSVAGEN ROUTAN 3.7 BENZINE+GAS VITI 2011 AUTOM

  SHITET VOLSVAGEN ROUTAN MOTORR 3.7 BENZINE+GAS VITI 2011 KAMJO AUTOMATIKE KLIMA NAVIGATOR DVD AUX SA

  Tiranë 28 gusht 20:52
  9.999 €
 • 2 foto
  Shutet polo
  Vetura

  Shutet polo

  Shitet polo 1.4 benzin e vitit 99 me letra deri ne shtator 2019 makina eshte ne gjendje te mire pune

  Tiranë 15 qershor 15:41
  700 €
 • 5 foto
  golf 2 disel
  Vetura

  golf 2 disel

  Golf 2 disel ngjendje te.mir goma te mira regjistrim i skadum qmimi 380euro

  Ferizaj 31 mars 12:32
  380 €