• Audi A4 full S line

  Audi A4 full S line

  Shitet Audi A4 6 + 1 manual full S line 2.0tdi viti 2006 isapo ardhur me dogana te paguar makina ska nevoj per asnje sherbim

  5.850 €
  Berat
  Sot, 18:36
 • Shitet

  Shitet

  Shitet e class 270 me portobagazh vit prodhimi fubd 2004 kamjo automatike ngrohje ftohje sendiljesh tapiceri meshin,tgjitha sherbimet jan te bera nuk ka nevoj per asgje mund ta kontrolloni ku te doni,

  5.300 €
  Berat
  Sot, 14:35
 • Mercedes C 220 dizel

  Mercedes C 220 dizel

  Ogazion!! Shitet mercedes benz E200 cdi ne gjendje te shkelqyer e perdorur vetem nga nje person te gjitha sherbimet e bera ne koh shitet per arsye mos perdorimi gomat 80% shume ekonomike Cmimi 5000€

  5.000 €
  Berat
  Sot, 11:34
 • Yamaha xt125x

  Yamaha xt125x

  Shitet nderohet me skuter mdi 200cc

  Me Marrveshje
  Berat
  Sot, 10:55
 • Audi a4 1.9 tdi 2003

  Audi a4 1.9 tdi 2003

  Makins sapo janë ber shërbimet rrip faze filtrat vaj sendile me ngroje pasqyra me palosje elektrike xhama elektrike të katër goma të reja motorri është në gjendje të mirë mundësi nderimi benzin audi o

  3.700 €
  Berat
  Sot, 07:34
 • BMW

  BMW

  Makina ndodhet ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga gjermania disponon liber servisi cdo sherbim makines i esht ber te

  6.000 €
  Berat
  Sot, 02:34
 • Benc mersedes

  Benc mersedes

  Makina ndodhet ne gjendje shum te mir e sa po ardhur nga gjermania disponon liber servisi cdo sherbim makines i esht ber te benci

  7.000 €
  Berat
  Sot, 01:54
 • Fugon

  Fugon

  Makina eshte ne gjendje shume te mire eshte dopje palester me dy fije tonazhi 1800kilogram 2500 makina nuk ka punuar me pesha te rende fugoni vjen nga italia por me hapjen e biznesit i beme letrat d

  4.000 €
  Berat
  Dje, 21:34
 • Mercedes benz Sprinter

  Mercedes benz Sprinter

  Makina sapo ka ardhur nga gjermania ne gjendje te mir e gatshme per cdo lloj prove me dogan te paguar e letrat e sapo bera dhe me targa shqiptare po akoma si kam vendosur per cdo informacion merrni ne

  6.000 €
  Berat
  Dje, 10:41
 • Mercedes Sprinter 413cdi

  Mercedes Sprinter 413cdi

  shitet sprinter413cdi dopio gome me dyer na te dyja krahet .me goma te reja .dhe me letra te paguara deri ne nendor 2018me tonazh 4.6 .shitet per mos perdorim fugoni eshte punuar 3muaj ne vit.nga fred

  Me Marrveshje
  Berat
  Dje, 10:34
 • oferta e kredisë midis individit privat

  oferta e kredisë midis individit privat

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  100 €
  Berat
  Dje, 08:55
 • HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  Unë jam një ish kontabilist i Bankës Europiane të Investimeve. I jep hua dhe kredi nga 200.000 lek deri 738.802.000 lek në një normë promovuese normë të ulët interesi vjetor prej 1,5%. Unë jam në disp

  199 €
  Skrapar
  Dje, 08:50
 •  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  HUATË, KREDITË DHE FINANCAVE NË 24 ORË NË 1,50% NË VIT

  I am a particular financier. I make loans between individuals to people in financial difficulty and able to repay the amount borrowed. My loan conditions are simple and well defined. I have a large ca

  100 €
  Berat
  Dje, 08:21
 • Mercedes-Benz 400 CDI 2001

  Mercedes-Benz 400 CDI 2001

  Mercedes-Benz  400 CDI 2001 Air Conditioning Electric vend m. Memory bord kompjuter ngrohës brendshme aliazh të lehta. verë rims aliazh të lehta. rim dimrit 232838 km për më shumë saktësi dua që ju t

  3.000 €
  Berat
  Dje, 07:36
 • Apple

  Apple

  Iphone 6 16gb gjendja 10/10 pak i perdorur pa asnje.shenj.

  280 Lek
  Berat
  Dje, 05:26
 • Berat

  Berat

  Ipon 6 16giga i paster nk ka asnje gervishje

  280 Lek
  Berat
  Dje, 05:16
 • Iphone 6

  Iphone 6

  Iphone 6 16GB GJENDJA 10/10 Cmimi pak i diskutushem

  280 Lek
  Kuçovë
  22 nëntor 21:18
 • Shitet touran 1.9 naft manual nga zvicra

  Shitet touran 1.9 naft manual nga zvicra

  Makina eshte super gjendje motor 1.9 naft manual me 7 marsha eshte super e mbajtur letrat te sapo prera sot xhama te zinj origjinal Cmimi me marveshje !

  5.500 €
  Berat
  22 nëntor 17:54
 • Apple iPhone 7 Plus 256gb Fabrika e Hapur Jet Blac

  Apple iPhone 7 Plus 256gb Fabrika e Hapur Jet Blac

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  460 €
  Berat
  22 nëntor 17:30
 • ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  560 €
  Berat
  22 nëntor 17:30
 • ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  ASUS ROG G751JY 17.3 "(1TB, Intel Core i7, 2.6GHz,

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  500 €
  Berat
  22 nëntor 17:30
 • Sony PlayStation 4 500 GB Jet Black Console PS4

  Sony PlayStation 4 500 GB Jet Black Console PS4

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen Viber chat ;; + 852 55378980

  250 €
  Berat
  22 nëntor 17:29
 • Uhans 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Uhans 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Telefon Uhans Prodhim 2017 te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Memorja 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 5MP Ekrani 5.2 inch Cilesia Ekranit 720 HD Bateria 3000mha Android 7.0 Edhe 2 C

  130 Lek
  Berat
  22 nëntor 17:28
 • Uhans 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Uhans 16GB Ram2GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Telefon Uhans Prodhim 2017 te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Memorja 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 5MP Ekrani 5.2 inch Cilesia Ekranit 720 HD Bateria 3000mha Android 7.0 Edhe 2 Co

  130 Lek
  Kuçovë
  22 nëntor 17:16
 • Golf 4 1.6 benzin

  Golf 4 1.6 benzin

  Makina esht ne gjendje shum te mir pune , si motorrike dhe xhenerike kasetofon me cd baxha xhami , disje alumini goma ne gjesndje t mire , i shitet per arsye ekonomike

  1.600 €
  Berat
  22 nëntor 15:46
 • BICIKLET SCOTT

  BICIKLET SCOTT

  Shitet biciklet e markes scott,shume e mire,e ardhur nga greqia.Shitet per arsye emigrimi. Cmimi:100 mije leke

  1.000 Lek
  Kuçovë
  22 nëntor 11:58
 • Paisje parukerie

  Paisje parukerie

  Lavatest Karige piastra edhe etj

  Me Marrveshje
  Berat
  22 nëntor 11:54
 • Opel Meriva 1.6 Benzin Gaz

  Opel Meriva 1.6 Benzin Gaz

  Makina ka ardh nga italia eshte e targuar letrat i mbarojn ne nentor 2018 esht e vitit 2005 motorr 1.6 16 valvula benzin + gas impjanti sekuencjal marka landi renzo italjan gomat i ka 80% .disqe alu

  3.100 €
  Berat
  22 nëntor 07:45
 • Iphone 6

  Iphone 6

  Shitet iphone 6 16gb ne gjendje te mir me pak gervishje shoqerohet me kllef karikus xham mbrojtes l. Cmimi i arsyeshem esh okazion

  260 Lek
  Berat
  22 nëntor 00:16
 • Shitet Okazion

  Shitet Okazion

  Ford Focus Benzine 1.6 Viti 2001

  1.400 €
  Berat
  21 nëntor 23:44
 • Shitet hover

  Shitet hover

  Shitet hover ne gjendje perfekte4x4,,motor 2.3 mitsubishi, benzin +gaz impjant dixhital,,goma 80% te reja ,,makina eshte shume e paster si jashte edhe brenda,,letrat i ka deri ne shtator 2018

  3.500 €
  Berat
  21 nëntor 22:35
 • Dy tifozë T-Cup Pomeranian Puppies

  Dy tifozë T-Cup Pomeranian Puppies

  Kopshtë e bukur Pomeranian sapo u kthyen 12 javë dhe tani janë gati të takojnë familjen e tyre të re të dashur. Ata janë të pranishëm në të gjitha të shtëna, i përgatitur me vazo, i regjistruar AKC, d

  300 €
  Berat
  21 nëntor 20:28
 • Tv Box 16GBMemorja Ram 2GB i Ri Ardhur nga Italia

  Tv Box 16GBMemorja Ram 2GB i Ri Ardhur nga Italia

  Tv Box TX3 Te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia . Memorja 16GB Ram 2GB Me kete Aparat mund te ktheni televizorin tuaj te vjeter ne nje Smart TV mund Shikoni Tring & Digitalb Falas .Mund te instal

  70 Lek
  Berat
  21 nëntor 19:27
 • Apple iPhone X 256GB Silver MBYLLOHET MGAR2LL / A

  Apple iPhone X 256GB Silver MBYLLOHET MGAR2LL / A

  markë e re 100% origjinale Apple iPhone X 256GB Silver MBULON MGAR2LL / A

  800 €
  Berat
  21 nëntor 19:16
 • Tv Box 16GBMemorja Ram 2GB i Ri Ardhur nga Italia

  Tv Box 16GBMemorja Ram 2GB i Ri Ardhur nga Italia

  Tv Box TX3 Te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia . Memorja 16GB Ram 2GB Me kete Aparat mund te ktheni televizorin tuaj te vjeter ne nje Smart TV mund Shikoni Tring & Digitalb Falas .Mund te instaloni

  70 Lek
  Kuçovë
  21 nëntor 19:16
 • Apple iPhone 8 Plus 256GB Argjend Smartphone

  Apple iPhone 8 Plus 256GB Argjend Smartphone

  markë e re 100% origjinale Apple iPhone 8 Plus 256GB Silver Smartphone

  600 €
  Berat
  21 nëntor 19:16
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Skrapar
  21 nëntor 14:17
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Berat
  21 nëntor 13:45
 • Shitet bicikleta me batteri sapo ardhur nga suedia

  Shitet bicikleta me batteri sapo ardhur nga suedia

  Shitet bicikleta me batteri Osht ne gjendje te rregullt me karikus orginal.

  760 €
  Kuçovë
  21 nëntor 11:58
 • Shitet bicikleta me batteri sapo ardhur nga suedij

  Shitet bicikleta me batteri sapo ardhur nga suedij

  Shitet bicikleta me batteri sapo ardhur nga suedija Bicikleta posedon karkuesin orginal

  750 €
  Kuçovë
  21 nëntor 11:58
 • Audi a3 mundesi nderimi

  Audi a3 mundesi nderimi

  Makina eshte ne gjendje te mir te gjitha sherbimet te bera me fatur, tapiceri rob shum e paster me klima pasqyrat me palosje, 1.9 naft viti 2000, mundesi nderimi me makin me 4 porta

  2.300 €
  Berat
  21 nëntor 10:54
 • iPhone 5s

  iPhone 5s

  Telefoni esht ne gjendje shum te mir 1 muaj e gjys i perdorur pa asnje gervishtje me garanci 2 muaj te tjer .

  190 Lek
  Berat
  20 nëntor 20:27
 • VW Passat 2.0 Nafte

  VW Passat 2.0 Nafte

  Shes Volkswagen Passat, Viti i Prodhimit 2006, Motor 2.0 Nafte, Kamio Manuale 6-Marshe, Makina eshte ne gjende prefekte motorike dhe xhenerike, Targa Shqiptare, letra te paguara. Cmimi pak i diskutu

  5.200 €
  Berat
  20 nëntor 18:54
 • Qen shari

  Qen shari

  Femer 16 muajshe

  250 €
  Kuçovë
  20 nëntor 15:28
 • Benz

  Benz

  Makina eshte shume e mbajtur dhe ekonomike.E shese sepse kam makin tjeter dhe nuke e perdore shume.Per Nr.cel Njoftoni tek ku numer 0693539827

  5.500 €
  Berat
  20 nëntor 12:34
 • Pjesete perdorura per makina " Free Lander 2"

  Pjesete perdorura per makina " Free Lander 2"

  kam pjese te ndryshme per makine " Free Lander 2" shume pak te perdorura. Çmimi i arsyeshem

  Me Marrveshje
  Berat
  19 nëntor 22:45
 • Qen

  Qen

  Femer mosha 16 muajshe

  250 €
  Kuçovë
  19 nëntor 15:28
 • Shitet Golf 5 nafte , 1.9 manual full.

  Shitet Golf 5 nafte , 1.9 manual full.

  Golf 5 nafte 1.9 me baxha , ngrohje sediljesh dhe komandat ne timon

  4.399 €
  Berat
  19 nëntor 14:35
 • I ri i Samsung Galaxy s8 plus 64GB i hapur

  I ri i Samsung Galaxy s8 plus 64GB i hapur

  100% origjinal samsung galaktikë 8plus vjen me garanci samsung dhe gjithashtu marrja, vjen në kuti dhe të gjitha blerësit e plotë accessrioes Samsung duhet të ju lutem më kontaktoni në këtë numër what

  550 €
  Berat
  19 nëntor 01:16
 • VW Golf 5 GTI

  VW Golf 5 GTI

  Shitet Golf 5 GTI 2.0 Benzinë shum i mbajtur esht GTI origjinal nga fabrika me t gjitha opsionet te gjitha sherbimet e bera disqe 17 te GTI ,ekran me touch me dvd,usb,memory card bluetouth.Per me shum

  6.500 €
  Berat
  18 nëntor 23:55