Patundshmeri në shitje në Rajoni i Beratit

 • 4 foto
  Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor

  Shitet apartamenti i sapo ndertuar. Shpia eshte ne katin e 4 te nje pallati dhe eshte e pozicionuar

  Berat Dje, 12:35
  32.000 €
 • 6 foto
  Me läuten jj
  Shtepi / Vila

  Me läuten jj

  Pershendetje : shes shtepin time me dokumenta te regullta , 2+Pöl1 kati i pare i gjithe

  Kuçovë 15 shkurt 16:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!
  Shtepi / Vila

  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

  Shitet objekt me vendndodhje në një nga vendet më të mira në Berat . Objekti përbëhet nga një shtëpi

  Berat 13 shkurt 17:39
  1 €
 • 11 foto
  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)

  HYRJA BERBEHET NGA 2 DHOMA, SALLON, GUZHINE ME DOLLAPE, 2 KORRIDORA, BALLKON DHE WC. ESHTE E RINOVUA

  Berat 13 shkurt 08:24
  36.000.000 Lek
 • 9 foto
  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2

  Okazion ! Shitet per arsye emigrimi shpi me 3 dhoma sp 100m2 si dhe me bahce sp 150 m2 dhe bahce ko

  Berat 12 shkurt 19:35
  55 €
 • 9 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  shitet shtepi gjithsej 215 m. 65 metra shtepia1+1 dhe 150 metra bace me porte te madhe per futjen e

  Berat 10 shkurt 21:05
  37.000 Lek
 • 8 foto
  Shiteg shtepi afer qendres, prane Muzeut Etnografi
  Shtepi / Vila

  Shiteg shtepi afer qendres, prane Muzeut Etnografi

  Shitet shtepi prane muzeut etnografik 172m2. Me bace 44 m2 dhe banese 128m2. Shtepia eshte e rregull

  Berat 10 shkurt 17:54
  70.000 €
 • 14 foto
  SHITET SHTEPI NE OTLLAK-BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI NE OTLLAK-BERAT

  SHTËPIA ËSHTË NË GJËNDJE TË PËRSOSUR ËSHTË BËRË RINOVIM KOMPLET SUVATIM I RI,PLLAKA TË REJA DYER D

  Berat 9 shkurt 12:52
  50.000.000 Lek
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Shtepiza

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Skrapar 4 shkurt 11:18
  100 €
 • 0 foto
  Shtepi private 1 katshe ne Kucove
  Shtepi / Vila

  Shtepi private 1 katshe ne Kucove

  Shitet shtepi private lagjja 11 janari (vidhat) Kucove Ka strukturen 2+1 (2 dhoma + kuzhine + banjo)

  Kuçovë 3 shkurt 18:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi 1+1, Pallat, Kati i 3-të
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1+1, Pallat, Kati i 3-të

  Shitet shtëpi banimi, kati i tretë pranë Spitalit Rajonal, Berat. Shtepia është pjesërisht e mobilua

  Berat 2 shkurt 21:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Kuçovë 19 janar 11:25
  100 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Garazh

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Kuçovë 19 janar 10:52
  100 €
 • 0 foto
  Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2

  Shitet shtepi 2 kateshe private me truall 400m2 dhe nje ndertes 60m2 e shkeputur nga shtepia me cert

  Berat 12 janar 20:07
  180.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepija ne nje fshat te Beratit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne nje fshat te Beratit

  Shitet shtepija ne nje fshat te beratit....Shtepija eshte e banueshme...Me certifikate pronesie...Pe

  Berat 5 janar 16:30
  12.000 €
 • 7 foto
  Shes Apartament
  Apartment / Banesa

  Shes Apartament

  Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar si dhe i rregulluar me pajisje bashkekohore.Apartamenti ndodhet ne

  Berat 2 nëntor 17:39
  300.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Apartament 1+1 ne Berat
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 ne Berat

  Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar si dhe i rregulluar me pajisje bashkekohore.Apartamenti ndodhet ne

  Berat 25 tetor 08:54
  25.000 €
 • 2 foto
  SHITET SHTEPI OKAZION!
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI OKAZION!

  Shitet shtepi private me 8 dhoma 2 banjo dhe 1 dynym siperfaqe toke.Shtepia ndodhet prane tregut te

  Berat 17 tetor 22:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen \"Kalabria
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen \"Kalabria

  Shitet banesa ne lagjen \"Kalabria Prishtinë \", 40m2, ne katin e 5te. Banesa posedon 1 dhome dite b

  Berat 8 tetor 08:30
  32.950 €
 • 0 foto
  SHITEN SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 ESHT E SHTRUAR ME PLLAKA KA GUZHIN KORIDOR BALLKON BANJE YRJE SHITEN DYZ

  Berat 27 shtator 00:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet objekti 126 m dhe truall 250 m me hipotek
  Shtepi / Vila

  shitet objekti 126 m dhe truall 250 m me hipotek

  shitet objekti 126 m truall dhe 250 m toke me hipotek me certifikat pronsie me te gjitha dokumentat

  Kuçovë 25 shtator 19:49
  59.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament ne lagjen D.Kastrioti kati 2 pallati 5 apartamenti ndodhet sh afer nga Spitali Rai

  Berat 25 shtator 02:10
  41.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 2+1 me dy ballkone, kati I pare
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 me dy ballkone, kati I pare

  Shtepia ndodhet ne lagjen Clirim, pallati perballe Tregut te Pergjithshem te Fruta-Perimeve, kati I

  Berat 23 shtator 20:44
  36.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet Shtepi 3-kateshe.
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 3-kateshe.

  Shitet Shtepi 3-kateshe me siperfaqe toke 724 m2,me 156 m2 1 kat banimi,me bace te mbjella me porto

  Berat 21 shtator 07:58
  250.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 pranë shkollës Thimi Tani
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 pranë shkollës Thimi Tani

  Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi.Sallon me aneks gatimi. Koridor. Tualet me dritare. Ballkon.Parki

  Berat 20 shtator 18:24
  35.000 €
 • 0 foto
  Okazion shitet nje apartament 1+1
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet nje apartament 1+1

  Shitet nje apartment 1+1 prane shkollave Thimi Tani dhe Kristo isak. Shitet per arsye emigirmi C

  Berat 17 shtator 12:59
  27.000.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte
  Dhoma

  Oferte

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Berat 10 shtator 11:04
  20.000 €
 • 0 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet dhtepi private dy katshe ne kala berat. Shtepia ka siperfaqe 113 meter katror si truall dhe d

  Berat 8 shtator 15:10
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shitet vila
  Shtepi / Vila

  Shitet vila

  1300 m2, toke e rrethuar me beton dhe rrjete. Vila 2 kateshe. Kati i garazhd (magazine) banjo. Kati

  Berat 8 shtator 13:56
  80.000 €
 • 7 foto
  Okasion Shitet Shtepi 1+1
  Shtepi / Vila

  Okasion Shitet Shtepi 1+1

  Shitet shtepi e mobiluar 1+1 me dy ballkone dhe 2 kuzhina ne katine pare te pallatit me mundesi edhe

  Berat 7 shtator 19:35
  25.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe +toke 3000 m2 me hipoteke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe +toke 3000 m2 me hipoteke

  Shitet shtepi me dy kate , me mundesi kate shtese me garazh me hipoteke , me siperfaqe toke te mbje

  Kuçovë 1 shtator 16:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1

  Kati i 4 ne. te rregulluara.Lagja 30Vjetor tek pastrimi kimik. Ngjitur me furin e bukes Bejko.

  Berat 31 gusht 14:37
  28.000 €
 • 0 foto
  Shitet 1+1 ,23milion leke
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 ,23milion leke

  Shitet apartament 1+1 ne Berat zona 6kac,54 metra katror me pamje nga lindja,nga rruga. Kati i 3,pal

  Berat 30 gusht 23:14
  23 Lek
 • 0 foto
  Lagja 11 janari kucove
  Shtepi / Vila

  Lagja 11 janari kucove

  Shitet shtepi perdhese me 2 dylym tok per arsye emigrimi

  Kuçovë 30 gusht 17:21
  20.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Telefononi për më shumë fotografi dhe video.

  Kuçovë 28 gusht 13:28
  12.500 Lek
 • 6 foto
  Shpia kati 5 ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shpia kati 5 ne Berat

  shes shtepi kati 5 te regulluara .shitet me gjthe plack te re,me diellor ne tarac .shpia eshte 1+1,m

  Berat 26 gusht 20:03
  35.000 €
 • 3 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shtepi ne katin e 3 ne bashkine e kucoves 1 dhome gjumi sallon kuzhine vend i qete nuk ka zhurem ma

  Kuçovë 23 gusht 13:34
  31.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet shtepi private & truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private & truall

  Shitet shtepi perdhese me truall 500 metro katror ne rrugen Staver Naco & Telegrami ne lagjen \'

  Berat 18 gusht 20:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepi dhe toke ne Duhanas, Berat
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke ne Duhanas, Berat

  Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka n

  Berat 13 gusht 16:17
  85.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi dhe toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke

  Shitet shtepi dy kateshe ne Duhasan te Beratit, shume prane rruges kryesore. Secili prej kateve ka n

  Berat 13 gusht 16:03
  9.000.000 Lek
 • 11 foto
  Apartament 1+1 ne Berat
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Berat

  Shitet 1+1 kati 4 ne lagjen 30 Vjetori tek pastrimi kimik.Ngjitur me Vilen Bejko.Berat

  Berat 13 gusht 12:31
  30.000 €
 • 2 foto
  SHTEPI 1+1...
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 1+1...

  Shitet nje shtepi 1+ 1, e ndertuar 8 vitet e fundit me certifikat pronesie, e mobiluar.......... s

  Berat 13 gusht 10:57
  33.000.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET SHTEPI
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI

  Shitet shtepi 1+1 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor,1 banje, 1 ballkon, te Konuda \"30 vjetori\" pr

  Berat 10 gusht 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi 1 + 1 ,Berat
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 1 + 1 ,Berat

  Shitet Apartament. Apartamenti ndodhet ne Berat , Ne lagjien Deshmoret e Kombit , Prane Xhamise Apar

  Berat 10 gusht 09:06
  20.000 €
 • 6 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Shtepi / Vila

  Shitet per arsye emigrimi

  Lagja 11janari afer zjarrfikses Me tapi 200m larg nga rruga kryesore 1dynym tok 400m katror truall 2

  Kuçovë 2 gusht 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet 1+1 okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 okazion

  Shitet shtepia prane kalcetos lagjja 11 shkurti

  Kuçovë 25 korrik 18:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet 1+1 okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 okazion

  Shitet shtepia prane kalcetos lagjja 11shkurti

  Kuçovë 25 korrik 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet 1+1,Berat,23 milion leke te vjetra
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1,Berat,23 milion leke te vjetra

  Shitet apartament 1+1 ne Berat, ne zonen \"6 kac\", pallati ndodhet buze rruges kryesore ,afer dhe m

  Berat 15 korrik 15:34
  23 Lek
 • 8 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepia me 6dy tok truall. Ka edhe 9dy tok are,me certifikat. Fshati Ferras,njesia administra

  Kuçovë 15 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Shitet apartament i organizuar ne 4 dhoma me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje dhe nje kuzhine + 1 ba

  Skrapar 14 korrik 22:04
  3.000.000 Lek