Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11

Çmimi: 79.000 €
Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11

Detajet

Postuar
3 shkurt 2019 14:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
82 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Shitet Apartament 82m2 Kati 11!
Lagja 1 Rruga Taulantia Durres Vollga!
Me letra Certifikat Pronesie dhe Hipoteke.!
Soxhorno e madhe..1 Dhome gjumi..banio..ballkon.
2 ashensore vend per parking..Pallati i ri.
Instalime elektrike dhe hidraulike te reja.
Pamje nga Deti edhe nga Taulantia..
Apartamenti eshte ne nje lagje te qete ka pamje nga deti dhe ne nje pozicion ku merr diell te bolshem gjate dites. Lokacioni eshte ideal pasi eshte praktikisht ne zemer te qytetit. Apartamenti ka te gjitha parametrat e nevojshme..
Per me shum fotografi kontaktoni.
[email protected]
00355698753595
00306944212043
00302155053415