Durres, shes 2+1+A+BLK 114 m², White Hill Residence

Çmimi: Me Marrveshje
Durres, shes 2+1+A+BLK 114 m², White Hill Residence

Detajet

Postuar
19 prill 11:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
114 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

White Hill Residence , rezidenca me e re ne qytetin e Durresit ne zonen e “Curriles” me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj.

Rezidenca eshte nje inkorporim i hotelerise dhe rezidence banimi ! Siperfaqe totale eshte 114 m2.

Apartamenti ne shitje ka nje organizim 2+1 me 2 dhoma gjumi te orientuara nga perendimi me pamje ballore te detit dhe 1 verande e bollshme e cila gjithashtu eshte me pamje nga deti , 1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket.

Apartamenti ka sistem kapot te jashtem , dopio mur te brendshem me lesh guri ne mes per termoizolim dhe akustik .

Tualeti eshte i gjithi inkaso , muret te ndertuara me brez sizmik.

Apartamenti disponon standartet me te mire te ndertimit !

Cmim:Sipas kerkeses.Tarife agjensie 1% per bleresin.