Durres, shes apartament 2+1, Kati 2, 100 m² Gjiri Lalzit

Çmimi: Me Marrveshje
Durres, shes apartament 2+1, Kati 2, 100 m² Gjiri Lalzit

Detajet

Postuar
23 prill 15:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
100 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Kompleksi rezidencial “San Pietro”, tek Gjiri i Lalzit ,Durrës.

I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i San Pietros.

Sipërfaqja totale eshte 100 m2, kati 2 ne objekt.

Disponon: Salloni ndenjes+Gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme.

Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg.

Cmimi: Sipas kerkeses.

Gati per banim.

Tarife agjensie 1% per bleresin.