SHITEN 2 Apartamente 1+1 në Plazhin e Golemit

Çmimi: 140.000 €
SHITEN 2 Apartamente 1+1 në Plazhin e Golemit

Detajet

Postuar
31 mars 2023 09:38
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
1
Kuadratura
105 m²

Përshkrimi

Në Plazhin e Golemit 100 metra larg detit SHITEN 2 apartamente 1+1 me sipërfaqe totale 105 m2. Secili apartament përbëhet nga ambjent gatim ngrënie ndënje, 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet. Ndodhen në katin e parë dhe kanë oborr dhe parkim për makinën dhe janë të investuar dhe mobiluar. Disponojnë ÇERTIFIKATË PRONËSIE.
Çmimi 140.000 euro.
Për çdo informacion kontaktoni në
Cel. 0684109062,
[email protected]