SHITET APARTAMENT 1+1, PERBALLE KOMPLEKSIT FRESKIA NE GOLEM!

Çmimi: 48.000 €
SHITET APARTAMENT 1+1, PERBALLE KOMPLEKSIT FRESKIA NE GOLEM!

Detajet

Postuar
28 janar 13:16
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 70 m2 . Pozicioni gjeografik eshte mjaft i favorshem, ndodhet ne zonen afer plazhit. Eshte i organizuar ne nje dhome ndjenje me kendin e kuzhines dhe dhomen e gjumit, nje tualet me dhe nje ballkon . Apartamenti eshte i sapo arreduar , duke ofruar komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.