SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

Çmimi: 57.000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

Detajet

Postuar
30 mars 10:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
1
Kuadratura
63 m²

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 6 katesh.
Eshte i organizuar ne dhome ndenjeje ,dhome gjumi ,tualet ,ballkon.
Ka nje siperfaqe te brendeshme 55.4m2 dhe 63m2 te pergjithshme.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.