SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES \"QEMAL MICI\"!

Çmimi: 105.000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES \"QEMAL MICI\"!

Detajet

Postuar
1 shkurt 13:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
105 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti me nje siperfaqe totale 105m2 ndodhet i pozicionuar ne katin e dyte banim te nje pallati te ri shume cilesor 5 katesh.
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit eshte Shtator 2022.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, sonxhorno e bollshme me kuzhinen, tualeti si dhe ballkoni.
Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone, kontaktoni!