Shiten, Opsione Apartamentesh 2+1, Spitalle, Durres

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten, Opsione Apartamentesh 2+1, Spitalle, Durres

Detajet

Postuar
31 janar 17:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Disponojme Apartamente per shitje ne Spitalle
• Sipërfaqja e apartamenteve variojne nga 92.09 M2 deri ne 109.69M2
• Sistem hidraulik multistrat me kolektor te standartit me te larte italian.
• Sistemi termoizolues Kapote me ngjites dhe rrafshues me elemente fibre te standarteve me te larta
• Ky sistem garanton freskin ne vere dhe ruajtjen e nxehtesise ne dimer.
• Ashensor
• Sistem kondicionimi.
• Apartamentet ndodhen ne katet : 6, 8, 10.
Organizimi:
• Apartamentet disponojm hapersire per:
• Ambjent Ndenje dhe kuzhine
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Punime cilësore.
• Kubature e rregullt.
• Totalisht i investuar.
• Zonë e preferuar per banim.
Cmimi: 620 Euro/M2

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!