Shitet • 2+1 • 87 Metra?Spitali Amerikan,Durres?

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet • 2+1 • 87 Metra?Spitali Amerikan,Durres?

Detajet

Postuar
30 mars 15:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet Apartament
• 2+1
• 87 Metra
• Kati 5 (Fundit) Pallat egzistues
• Mobiluar
• Perbehet nga nje korridor i cili ndan ambjentet e dy dhomave te gjumit, soxhorno dhe guzhina e perbashket me nje ballkon te mbyllur dhe nje tualet me ajrosje natyrale.
• Dokumentacion i rregullt hipotekor
🏡Spitali Amerikan,Durres🏡
• 70\'000€ ✅
________________________________________
PER ME SHUME INFORMACION👇
📲 +355 069 37 80 684 📲+355 069 20 39 456
Whatsapp/viber
•INSTAGRAM: @goldkey_agjensi.imobiliare
•Facebook: GOLD KEY AGENCY
■Adresa : Rruga Aleksander Goga Ngjitur me EHW Durres
\"YOUR PROPERTY,OUR PRIORITY\"✔®️