Shitet Apartamenti

Çmimi: 66.000 €
Shitet Apartamenti

Detajet

Postuar
1 shkurt 13:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
69 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

! ! ! SHITET APARTAMENT ! ! !

Shitet apartament 2+1 , me sipërfaqe 69 m2 , në Golem .
Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe shitet i mobiluar si në foto.
Çmimi i shitjes është 66.000 Euro .

DETAJE :

Qëllimi : Shitje
Qyteti : Durrës
Tipi : Apartament
Size : 69 m2
Tualet : 1
Dhoma : 2
Kuzhinë : 1
Çmimi i shitjes : 66000 €
Kati : 2
Për më tepër informacion kontaktoni në numrin :
📱 +355697066602
📱 +355697066609

Towards greater things !
AD MAIORA DURRËS