Shitet Apartamenti

Çmimi: 55.000 €
Shitet  Apartamenti

Detajet

Postuar
31 mars 17:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
1
Kuadratura
76 m²

Përshkrimi

Shitet apartamenti (1+1)
Organizimi🏡 : ➢ Kati i 10
➢ Me ashensor
➢Organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi te madh me televizor, dhe nje ballkon te kthyer ne kuzhine
Siperfaqja 📐:76m2
Vendodhja📍 : prane UEM , Durres