Cadillac escalade PER PJESE KEMBIMI

Çmimi: Me Marrveshje
Cadillac escalade PER PJESE KEMBIMI

Detajet

Postuar
17 nëntor 2023 09:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Cadillac escalade 2007-2013 6.2 benzin
Per pjese kembimi
Hummer H2 Per pjese kembimi 6.0 benzin / 6.2 benzin
Cadillac srx 3.5 benzin per pjese kembimi


Shpallje te ngjashme