DISQE 22 INC..BMV..X5..X6..X7…GOMAT KONT 6 ,,,2022,,SHITEN..

Çmimi: Me Marrveshje
DISQE 22 INC..BMV..X5..X6..X7…GOMAT KONT 6 ,,,2022,,SHITEN..

Detajet

Postuar
31 dhjetor 2023 11:57
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

DISQE 22 INC..BMV..X5..X6..X7..2020..
Gomat Kontinental 275.35.22,,viti 2022,,
Prapa Kontinental 315.30.22,,viti 2022


Shpallje te ngjashme