Disqe 18” MOMO, GOMA MISCHELIN

Çmimi: 350 €
Disqe 18” MOMO, GOMA MISCHELIN

Detajet

Postuar
23 shkurt 11:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi


Teksti:
Shiten disqe 18” Marka MOMO Origjinale. Goma MISCHELIN. 2 goma Gjendja 80% , 2 Goma 60% Dadiceket 5X112. Te pershtatshme per AUDI,VW,Mercedes etj Te ardhura nga GJERMANIA. Te paperdorura ne Shqiperi.


Shpallje te ngjashme