Disqe

Çmimi: 300 €
Disqe

Detajet

Postuar
7 janar 16:51
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten disqe me gjith goma 17 gomat 80% jan shum te paster


Shpallje te ngjashme