Disqe Golf 5 GTI

Çmimi: 27.000 Lek
Disqe Golf 5 GTI

Detajet

Postuar
19 dhjetor 2023 09:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shiten disqe golf 5 Gti ne gjendje te mire te pa salduar dhe te pa thyera


Shpallje te ngjashme