Pjese Kembimi Mekanike, Aksesore per Mjete Lundruese

Çmimi: Me Marrveshje
Pjese Kembimi Mekanike, Aksesore per Mjete Lundruese

Detajet

Postuar
18 janar 11:32
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Pjesë Per Makina Amerikane
Cel : 069 40 24 309 (Viber, WhatsApp)

Pjese Auto Amerikane
Me porosi Direkt nga USA 5 Dite Pune.

Pjese motorri
Sistemi ushqimit
Sistemi ftohjes
Pjese kamio
Elektrike
Sistemi frenimit
Sistemi drejtimit
Suspensioni
Pjese diferenciali

Chervolet USA
Chrysler
Dodge
Ford USA
GMC
Hummer
Jeep
Lincoln
Saturn
Mercury
Mercedes-Benz
Pontiac
Volkswagen
Other

Makina Amerikane

General Motor Company .Chevrolet, Cadillac, GMC, Hummer, Pontiac, Ford Motor Company .Ford, Lincoln, FCA Group.Jeep, Chrysler, Dodge, Ram Trucks, SRT. e auto d\'epoca

Amerikan Auto Parts , ACS Amerikan Auto Parts, USA parts albania ,Makina Amerikane pjes kembimi , AMERICAN AUTO PARTS, Tirane Ofrojme pjese kembimi per makina amerikane , PJES TE VETURAVE AMERIKANE, TE GJITHA LLOJEVE.

Kontakti
Web: www.acsauto.al
Email : [email protected]

pjese kembimi origjinale per:

HUMMER,CADILLAC,CHEVROLET,HUMMER,FORD,LINCOLN,
ETJ.

FILTRA AJRI,BENZINE,
VAJI,KAMBIO,KONDICIONERESH,

AMORTIZATORE,
POMPA BENZINE,UJI,
KANDELE,FERROTA,
DINAMO,PAKETA ELEKTRONIKE
PASQYRA,LLAMPA,XENON,

PER POROSI DHE TERHEQJEN ADRESA DURRES